Marki » B » kwiatowe « Grupy

Queen Elizabeth II Bond No 9 dla kobiet

Queen Elizabeth II Bond No 9 dla kobiet

tuberozowy

Queen Elizabeth II marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Queen Elizabeth II został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są daktyle, liście lantany i owoc muszkatołowca; nutami serca są tuberoza, korzeń irysa i róża; nutami bazy są piżmo i ambra.

Daktyle Liście lantany Owoc muszkatołowca

Tuberoza Korzeń irysa Róża

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Queen Elizabeth II by Bond No 9.

Queen Elizabeth II Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Queen Elizabeth II, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Queen Elizabeth II, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Queen Elizabeth II marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Queen Elizabeth II marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Diorissimo L`Occitane en Provence Cherry Blossom Trance Essence Abbey Rose Laura Mercier Neroli Eau de Parfum Fragonard Marche aux Fleurs Floris Malmaison Acca Kappa Mimosa Molinard Les Fleurs: Jasmin Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose TerraNova Pikake Henri Bendel Rose Petals Saffron James Punono