Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Perfumista Avenue Bond No 9 dla kobiet

Perfumista Avenue Bond No 9 dla kobiet

Perfumista Avenue marki Bond No 9 to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumista Avenue został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, szafran, dzięgiel i Śliwka; nutami serca są róża, woda różana, piwonia i jaśmin; nutami bazy są ambra, paczula, mate i piżmo.

Gałka muszkatołowa Szafran Dzięgiel Śliwka

Róża Woda różana Piwonia Jaśmin

Ambra Paczula Mate Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perfumista Avenue by Bond No 9.

Royal Rose Aoud

Perfumista Avenue Recenzje Perfum

Lakebutler
Lakebutler

Moje pierwsze spotkanie z Bondem i jakże rozczarowujące.
Najtańsza bułgarska róża+Clin do szyb, w dalszej fazie dochodzi środek na komary. Nieziemsko trwały, intensywny, jednostajny.
Test globalny mnie przerasta, natomiast nadgarstek z próbką zapachową najchętniej bym ucięła w tej chwili.

Beata Maria
Beata Maria

Piękny zapach. łagodnie się rozwija od śliwki z przyprawami do kwiatów w których dominuje róża z lekkimpodbiciem piwonii.Do tego na koniec dołacza ambra w towarzystwie herbaty mate i piżma.Tak, można wyczuwać oud ale to tylko plusik dla kompozycji bowiem jest ten zapach zaklasyfikowany jako orientalno-kwiatowy. Flakon jak zwykle intrygujący. Bardzo mi sięten Perfumist Avenue podoba i chciałbym go mieć:-).

Melitele
Melitele

Wpadła mi niedawno w ręce próbka Perfumisty i z niesamowitym podekscytowaniem zabrałam się do testów. Pierwsze zbliżenie do nadgarstka i doznałam deja vu... przecież ja znam ten zapach... czy to na pewno nowość? Spodziewałam się czegoś zupełnie innego, a dostałam perfumy przypominające do złudzenia połączenie róży i oud-u (choć nie ma go w składzie) w wersji najprostszej i pospolitej.
Być może to tylko moja skóra spłaszczyła ten zapach i nie pozwoliła dojść do głosu innym składnikom.
Całość nieadekwatna do ceny...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Perfumista Avenue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Perfumista Avenue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perfumista Avenue marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perfumista Avenue marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Essence d’eau Montana Montana Mood Soft Carlos Santana Carlos Santana for Women Caron Montaigne Mona di Orio Carnation Ralph Lauren Love Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Ellie Perfume Ellie Nuit Montale Deep Roses Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum S.T. Dupont Miss Dupont