Marki » B » kwiatowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 1

ziołowy
żółtych kwiatów
Park Avenue Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia

Park Avenue marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Park Avenue został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Perfumy zawierają takie składniki, jak rumianek, róża, mimoza, cytryna, narcyz, piżmo, heban i wanilia.

Rumianek Róża Mimoza Cytryna Narcyz Piżmo Heban Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Park Avenue by Bond No 9.

Bvlgari Pour Femme

Park Avenue Recenzje Perfum

Lakebutler
Lakebutler

Kompletnie nie umiem docenić tego zapachu. Na mojej skórze pachnie dosłownie okropnie.

W moim mieście jest fabryka Herbapolu i w dzieciństwie taki ziołowo stęchły, kujący po nosie zapach unosił się w całej okolicy
I dosłownie tak na mnie pachnie to edp. Pierwsze godziny to nic innego jak zepsute zioła (bo nie te aromatyczne świeże, a już te przetworzone) zmieszane z kroplami żołądkowymi, z intensywnością charakterystyczną dla Bonda. Po wielu godzinach "wściekłe zioła" znikają i pojawia się lekki, przezroczysty wręcz zapach różanego mydła. To mydełko jest znośne, ale za słabe i zbyt pospolite by mogło wybronić wcześniejszy smród.
Czytałam wiele dobrego o zapachu, więc wierzę, że to nieudane doznanie zapachowe jest spowodowane nie kompatybilnością mojej skóry z ów zapachem i nie jest on do końca aż tak zły.
Zapach nie jest moim zdaniem ani kobiecy, ani elegancki,ani kwiatowy ani zielono świeży. Mam wrażenie, że jest ciekawostką, zapachowym freakem, a nie czymś co miałoby nam dodać atrakcyjności.

vertigo
vertigo

Zgadzam się, że elegancki, stonowany i na wiosnę :)

Dla mnie pachnie bardzo wyraźnie zielonym fiołkiem / słodkimi liśćmi fiołka w towarzystwie mimozy, róży i odrobinę ziołowego rumianku.
Ogólnie - nic specjalnego.
Kompozycja prosta, czysta i sympatyczna.
Przypomina fiołkowo-herbaciane Bvlgari Pour Femme.
Projekcja niewielka, trwałość dobra.
Według mnie perfumy nie warte swojej ceny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Park Avenue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Park Avenue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Park Avenue marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Park Avenue marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Ibiza Hippie Aqaba Midnight Sun Fragonard Fragonard Geoffrey Beene Geoffrey Beene Zara Rosa Bulgara Avon Avon Smile Aroma M Geisha Hana-Cha Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe Caesars World Caesars Woman Oriflame Lucia Bourjois Evasion