Marki » B » kwiatowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 1

ziołowy
żółtych kwiatów
Park Avenue Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia

Park Avenue marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Park Avenue został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Perfumy zawierają takie składniki, jak rumianek, róża, mimoza, cytryna, narcyz, piżmo, heban i wanilia.

Rumianek Róża Mimoza Cytryna Narcyz Piżmo Heban Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Park Avenue by Bond No 9.

Bvlgari Pour Femme

Park Avenue Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Zgadzam się, że elegancki, stonowany i na wiosnę :)

Dla mnie pachnie bardzo wyraźnie zielonym fiołkiem / słodkimi liśćmi fiołka w towarzystwie mimozy, róży i odrobinę ziołowego rumianku.
Ogólnie - nic specjalnego.
Kompozycja prosta, czysta i sympatyczna.
Przypomina fiołkowo-herbaciane Bvlgari Pour Femme.
Projekcja niewielka, trwałość dobra.
Według mnie perfumy nie warte swojej ceny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Park Avenue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Park Avenue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Park Avenue marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Park Avenue marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Gabriela Sabatini Daylight Escada Tender Light L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Aqaba The Sands of Aqaba Abercrombie & Fitch Classic Les Parfums de Rosine Eau Fraiche Rose d'Ete Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion L`Erbolario Caprifoglio Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 Betty Barclay Pure Style Novaya Zarya Milaya Le Soir