Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Nolita Bond No 9 dla kobiet

Nolita Bond No 9 dla kobiet

Nolita Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia Nolita Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia Nolita Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia

Nolita marki Bond No 9 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Nolita został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są frezja i tangeryna; nutami serca są jaśmin wielkolistny i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Frezja Tangeryna

Jaśmin wielkolistny Lilia

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nolita by Bond No 9.

Nolita Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Nolita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Nolita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nolita marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nolita marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Abinoam Cobice Kate Moss Kate Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Morgan Morgan de Toi Marina Marinof Reve Boheme Carolina Herrera 212 Splash 2008 ID Parfums Ame Toscane Reflet d’Iris Agent Provocateur Diamond Dust Edition Apothia Pearl Chantal Thomass Osez-Moi! Emilio Pucci Miss Pucci Farmacia SS. Annunziata Kama