Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

New York Patchouli Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

New York Patchouli Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

New York Patchouli marki Bond No 9 to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. New York Patchouli został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, woda różana i liczi; nutami serca są paczula, lilia i bez; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, piżmo i cedr atlaski.

Bergamotka Woda różana Liczi

Paczula Lilia Bez

Ambra Drzewo sandałowe Piżmo Cedr atlaski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New York Patchouli by Bond No 9.

New York Patchouli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 New York Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 New York Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New York Patchouli marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New York Patchouli marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Joop! Muse Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Anastacia Resurrection Al Haramain Perfumes Mubakhar Maliki Chiara Boni Tango Le Labo Neroli 36 Prada L`Eau Ambree Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote JoAnne Bassett Marie Antoinette Ulric de Varens Indra Nejma Nejma 3