Marki » B » kwiatowe « Grupy

New York Fling Bond No 9 dla kobiet

New York Fling Bond No 9 dla kobiet

Mam: 1

New York Fling Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia

New York Fling marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. New York Fling został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Nutami głowy są klementynka, imbir, nuty owocowe, bergamotka i kardamon; nutami serca są piwonia, frezja, konwalia i jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo, bazylia, cedr i drzewo sandałowe.

Klementynka Imbir Nuty owocowe Bergamotka Kardamon

Piwonia Frezja Konwalia Jaśmin

Ambra Piżmo Bazylia Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New York Fling by Bond No 9.

New York Fling Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 New York Fling, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 New York Fling, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New York Fling marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New York Fling marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Serge Lutens Clair de Musc L`Erbolario Magnolia Ellen Tracy Tracy Diptyque Olene The Different Company Bois d`Iris Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash Oriflame City Jungle Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 JoAnne Bassett Madame Pompadour Daisy Fuentes Dianoche Love Night