Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

New York Amber Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

agarowy
New York Amber Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

New York Amber marki Bond No 9 to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. New York Amber został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, osmantus, jaśmin, drzewo sandałowe, ambra, szafran, gałka muszkatołowa, benzoes, bergamotka, mirra, róża, agar (oud) i pieprz.

Piżmo Osmantus Jaśmin Drzewo sandałowe Ambra Szafran Gałka muszkatołowa Benzoes Bergamotka Mirra Róża Agar (oud) Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New York Amber by Bond No 9.

Amber & Spices

New York Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 New York Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 New York Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New York Amber marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New York Amber marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance Naomi Goodsir Bois d'Ascese Bond No 9 West Side Byredo Bal d'Afrique Amouage Reflection Man Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Yves Saint Laurent M7 Amouage Amouage Epic Man Montale Red Vetyver Serge Lutens Fille en Aiguilles Amouage Jubilation for Men Comme des Garcons Black James Heeley Figuier James Heeley Verveine Serge Lutens Ambre Sultan Profumum Roma Victrix Serge Lutens Miel De Bois Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Rochas Byzance