Marki » B » « Grupy

New Orleans Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

New Orleans Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

New Orleans marki Bond No 9 to perfumy dla kobiet i mężczyzn. New Orleans został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurice Rahme. Nutami głowy są tuberoza, liść fiołka, liść czarnej porzeczki i wanilia; nutami serca są bergamotka, mandarynka, konwalia i czarna porzeczka; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambra i cynamon.

Tuberoza Liść fiołka Liść czarnej porzeczki Wanilia

Bergamotka Mandarynka Konwalia Czarna porzeczka

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New Orleans by Bond No 9.

New Orleans Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 New Orleans, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 New Orleans, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New Orleans marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New Orleans marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
The Body Shop White Musk Intrigue Kenneth Cole Reaction T-Shirt Culti Mediterranea Demeter Fragrance Holy Water Christian Dior Dior Homme Voyage DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) DSH Perfumes L`Homme Nicolas Danila Arabian Gardens Bond No 9 Harrods for Him Sean John Unforgivable Night Masaki Matsushima Masaki Art Novae Plus Shinny Violet