Marki » B » kwiatowe « Grupy

Madison Soiree Bond No 9 dla kobiet

Madison Soiree Bond No 9 dla kobiet

aldehydowy
mydlany
Madison Soiree Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia Madison Soiree Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia Madison Soiree Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia

Madison Soiree marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Madison Soiree został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Robertet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiciokrzew, gardenia, jaśmin, mech dębowy i aldehydy.

Wiciokrzew Gardenia Jaśmin mech dębowy Aldehydy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madison Soiree by Bond No 9.

Madison Soiree Recenzje Perfum

Początek jest bardzo mydlany, z dużą ilością białych kwiatów, a później przeistacza się w śliczny, kwiatowy puder. Niestety jest mało intensywny i raczej bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Madison Soiree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Madison Soiree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madison Soiree marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madison Soiree marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Christian Lacroix Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Oriflame Eclat I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Liz Claiborne Liz Claiborne Laura Mercier Neroli Eau de Parfum Lancome Miracle Tendre Voyage Michael Kors Very Hollywood biehl parfumkunstwerke al01 CnR Create Pisces Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique Blue Q Dirty Girl