Marki » B » kwiatowe « Grupy

Madison Soiree Bond No 9 dla kobiet

Madison Soiree Bond No 9 dla kobiet

aldehydowy
mydlany
Madison Soiree Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia Madison Soiree Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia Madison Soiree Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia

Madison Soiree marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Madison Soiree został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Robertet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiciokrzew, gardenia, jaśmin, mech dębowy i aldehydy.

Wiciokrzew Gardenia Jaśmin mech dębowy Aldehydy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madison Soiree by Bond No 9.

Madison Soiree Recenzje Perfum

Początek jest bardzo mydlany, z dużą ilością białych kwiatów, a później przeistacza się w śliczny, kwiatowy puder. Niestety jest mało intensywny i raczej bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Madison Soiree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Madison Soiree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madison Soiree marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madison Soiree marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beyond Paradise Stella McCartney Stella Rose Absolute Frederic Malle Carnal Flower Aveda Desert Pure-Fume Dune Primrose Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Alfred Sung Always Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music