Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

I Love New York for Fathers Bond No 9 dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

ziołowy
I Love New York for Fathers Bond No 9 dla mężczyzn Zdjęcia

I Love New York for Fathers marki Bond No 9 to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. I Love New York for Fathers został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są kolendra, lima i bazylia; nutami serca są lawenda, kwiat grejpfruta i szałwia; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i ambra.

Kolendra Lima Bazylia

Lawenda Kwiat grejpfruta Szałwia

Piżmo Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Love New York for Fathers by Bond No 9.

I Love New York for Fathers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 I Love New York for Fathers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 I Love New York for Fathers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Love New York for Fathers marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Love New York for Fathers marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Hugo Boss Boss Selection Alviero Martini Geo Uomo Tom Tailor New Experience Man Paco Rabanne Tenere Lomani Network Geo. F. Trumper Skye Faconnable Faconnable Homme Perry Ellis Reserve for Men The American Line Air Force - Stealth Vicky Tiel Ulysse Penhaligon`s Sartorial Toni Gard Toni Gard Man