Marki » B » orientalno - waniliowe « Grupy

I Love New York for All Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

kakaowy
orzechowy
kawowy

I Love New York for All marki Bond No 9 to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. I Love New York for All został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są bergamotka, konwalia i pieprz; nutami serca są kakao, kasztan w lukrze i kawa; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, nuty drzewne, wanilia i skóra.

Bergamotka Konwalia Pieprz

Kakao Kasztan w lukrze Kawa

Drzewo sandałowe Paczula Nuty drzewne Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Love New York for All by Bond No 9.

I Love New York for All Recenzje Perfum

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

Wyobraźcie sobie wielki stół, który wręcz ugina się pod ciężarem ustawionych na nim słodyczy. Kakaowe muffiny (niektóre lekko przypalone, ale nadal jadalne), kilkupiętrowe torty pokryte polewą czekoladową, kruche bezy z kremem kawowym, kasztany i inne lukrowane bajery, pudding waniliowy z syropem owocowym, ptysie tonące w nadmiarze bitej śmietany, eklery z polewą karmelową, czekoladową i nie wiadomo jeszcze jaką, czego tu nie ma? Wszystko wygląda i pachnie tak apetycznie, że zdrowy rozsądek przegrywa w przedbiegach ze słodką pokusą, nie jesteście w stanie się oprzeć, próbujecie po kawałku (albo trzech) każdego z tych kalorycznych specjałów. Biesiada trwa już ładnych kilka godzin i nie zanosi się na jej rychły koniec, więc dla zachowania równowagi psychicznej i fizjologicznej od czasu do czasu popijacie całą pochłoniętą słodycz cierpkim sokiem z limonki. Niestety, sok zawiera zbyt dużo benzoesanu sodu, sorbinianu potasu i innych paskudztw, nie smakuje najlepiej, więc zamawiacie filiżankę aromatycznej kawy ze śmietaną i cukrem. W końcu dostajecie upragnioną kawę, jednak już po pierwszym łyku orientujecie się, że, delikatnie mówiąc, coś jest nie tak. Wyobraźcie sobie teraz wstrząs, jaki przechodzi wasz organizm, kiedy zdajecie sobie sprawę, że zamiast cukru do kawy hojnie dodano ostrego, świdrującego w nosie, świeżo zmielonego pieprzu. Odruch bezwarunkowy wygrywa, wszelkie hamulce puszczają. Nie muszę chyba dodawać w jaki sposób kończy się ta wyżerka.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno Amerykanie mają paskudną lurę zamiast kawy. Może o to chodziło twórcom tych perfum?
Szanowny Bondzie, jak cię lubię, tak tym razem muszę to napisać - nie popisałeś się.

Scarabee
Scarabee

I Love New York For All to deser. Waniliowo-kasztanowy, lekko podlany kawą, smakowity. Lekko zaznaczona paczula nie ujmuje mu ani trochę jadalności. I choć nie jestem przekonana do takiej ilości cukru na mojej skórze, urody mu odmówić nie mogę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 I Love New York for All, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 I Love New York for All, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Love New York for All marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Love New York for All marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes L’Ambre des Merveilles L`Artisan Parfumeur Noir Exquis Serge Lutens Feminite du Bois Robert Piguet Bois Noir Olfactive Studio Chambre Noire Hermes Hermessence Ambre Narguile Rouge Bunny Rouge Embers Estée Lauder Sensuous ScentStory 24 Gold Laboratorio Olfattivo Patchouliful Eau D`Italie Baume du Doge Lattafa Perfumes Raghba Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Montale Full Incense Hermes Elixir des Merveilles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Bentley Bentley for Men Intense M. Micallef Gaiac Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Agent Provocateur L'Agent