Marki » B » « Grupy

Harrods for Him Bond No 9 dla mężczyzn

skórzany
ziołowy
dymny
Harrods for Him Bond No 9 dla mężczyzn Zdjęcia Harrods for Him Bond No 9 dla mężczyzn Zdjęcia

Harrods for Him marki Bond No 9 to perfumy dla mężczyzn. Harrods for Him został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, , rumianek, lawenda, rabarbar, piżmo, liść fiołka, anyż gwiazdkowaty i brzoza.

Drzewo sandałowe Rumianek Lawenda Rabarbar Piżmo Liść fiołka Anyż gwiazdkowaty Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harrods for Him by Bond No 9.

Harrods for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Harrods for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Harrods for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harrods for Him marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harrods for Him marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sweet Years Sweet Years Man Rochas Macassar Ulric de Varens Varens Original Tropical Sun DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood Ocean Pacific OP Juice for Women Washington Tremlett Royal Heroes 1805 Carolina Herrera 212 H2O Men Michel Germain Sexual Pour Homme Linari Eleganza Luminosa Otto Kern Spring Edition Woman Tonatto Profumi Anni Venti Yves Rocher Kiwi