Marki » B » « Grupy

Harrods for Him Bond No 9 dla mężczyzn

skórzany
dymny
ziołowy
Harrods for Him Bond No 9 dla mężczyzn Zdjęcia Harrods for Him Bond No 9 dla mężczyzn Zdjęcia

Harrods for Him marki Bond No 9 to perfumy dla mężczyzn. Harrods for Him został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, , rumianek, lawenda, rabarbar, piżmo, liść fiołka, anyż gwiazdkowaty i brzoza.

Drzewo sandałowe Rumianek Lawenda Rabarbar Piżmo Liść fiołka Anyż gwiazdkowaty Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harrods for Him by Bond No 9.

Harrods for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Harrods for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Harrods for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harrods for Him marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harrods for Him marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Parfums DelRae Bois de Paradise Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008 Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry Profumum Roma Dulcis in Fundo Ulric de Varens Varens Original African Queen Agustin Davila Hub DSH Perfumes Eau de Coquette (The Perfumed Court; Natural) DSH Perfumes Eau de la Favourite (The Perfumed Court ; Natural) Leslie Blogdett Perfume Diaries Bare Skin Demeter Fragrance Laundromat Novae Plus Shinny Red Sorelle Fontana IF Jeans