Marki » B » kwiatowe « Grupy

Harrods for Her Bond No 9 dla kobiet

Harrods for Her Bond No 9 dla kobiet

ziołowy
tuberozowy
Harrods for Her Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia Harrods for Her Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia

Harrods for Her marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Harrods for Her został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, tuberoza, skóra, drzewo sandałowe, ambra, rumianek, mandarynka, szałwia muszkatołowa, wetyweria i neroli.

Gałka muszkatołowa Tuberoza Skóra Drzewo sandałowe Ambra Rumianek Mandarynka Szałwia muszkatołowa Wetyweria Neroli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harrods for Her by Bond No 9.

Harrods for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Harrods for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Harrods for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harrods for Her marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harrods for Her marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti 1881 Christian Dior Forever and Ever Dior The Body Shop The Spirit of Moonflower Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps Carven Madame de Carven Lise Watier Capteur de Reves Rampage Fly by Rampage Korloff Paris Kn°I Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Caron Rose Novaya Zarya Kuznetsky Most