Marki » B » kwiatowe « Grupy

Harrods for Her Bond No 9 dla kobiet

Harrods for Her Bond No 9 dla kobiet

tuberozowy
skórzany
Harrods for Her Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia Harrods for Her Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia

Harrods for Her marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Harrods for Her został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, tuberoza, skóra, drzewo sandałowe, ambra, rumianek, mandarynka, szałwia muszkatołowa, wetyweria i neroli.

Gałka muszkatołowa Tuberoza Skóra Drzewo sandałowe Ambra Rumianek Mandarynka Szałwia muszkatołowa Wetyweria Neroli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harrods for Her by Bond No 9.

Harrods for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Harrods for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Harrods for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harrods for Her marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harrods for Her marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Ibiza Hippie Princesse Marina De Bourbon Rose Bourbon Montale Jasmine Full Il Profvmo Amour Creed Fleurs de Bulgarie Narciso Rodriguez Essence Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent Lisa Hoffman Tunisian Neroli Rifat Ozbek Ozbek Diane von Furstenberg Tatiana Ulric de Varens UDV Pour Elle