Marki » B » orientalne « Grupy

Harrods Swarovski Limited Edition Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Harrods Swarovski Limited Edition Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Harrods Swarovski Limited Edition Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Harrods Swarovski Limited Edition marki Bond No 9 to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Harrods Swarovski Limited Edition został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, ambra, mirra, agar (oud), kminek, pieprz, szafran i róża.

Wetyweria Ambra Mirra Agar (oud) Kminek Pieprz Szafran Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harrods Swarovski Limited Edition by Bond No 9.

Harrods Swarovski Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harrods Swarovski Limited Edition marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harrods Swarovski Limited Edition marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Cartier Must de Cartier Antonio Banderas Spirit for Men Serge Lutens Fumerie Turque Thierry Mugler Angel La Part des Anges Prada No9 Benjoin Nasomatto Silver Musk Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Yves Rocher Venise Jardin de France Ambree Alain Delon Lyra Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo L`Occitane en Provence Labdanum de Seville