Marki » B » orientalne « Grupy

Harrods Swarovski Limited Edition Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

agarowy
Harrods Swarovski Limited Edition Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Harrods Swarovski Limited Edition marki Bond No 9 to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Harrods Swarovski Limited Edition został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, ambra, mirra, agar (oud), kminek, pieprz, szafran i róża.

Wetyweria Ambra Mirra Agar (oud) Kminek Pieprz Szafran Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harrods Swarovski Limited Edition by Bond No 9.

Harrods Swarovski Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harrods Swarovski Limited Edition marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harrods Swarovski Limited Edition marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bvlgari Omnia Bond No 9 Fire Island Tous Tous Man Thierry Mugler Angel La Part des Anges Miller Harris Piment des Baies Yves Rocher Venise Ramon Molvizar Oriental Goldskin Oriflame Nomadic Christian Dior Ambre Nuit Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate Jacomo Art Collection by Jacomo #02 Halston Woman Amber