Marki » B » kwiatowe « Grupy

Harrods Rose Bond No 9 dla kobiet

Harrods Rose Bond No 9 dla kobiet

tuberozowy

Harrods Rose marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Harrods Rose został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak narcyz, tuberoza, róża, drzewo kaszmirowe, ambrette (piżmo ambrowe) i piżmo.

Narcyz Tuberoza Róża Drzewo kaszmirowe Ambrette (piżmo ambrowe) Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harrods Rose by Bond No 9.

Harrods Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Harrods Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Harrods Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harrods Rose marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harrods Rose marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halloween Halloween Sun Bath and Body Works Cherry Blossom La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Crabtree & Evelyn Summer Hill Gattinoni Gattinoni Couture Shania Twain Shania by Stetson Floris White Rose Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Keiko Mecheri Osmanthus Caron Tubereuse Dynamite Rachel Black Phoenix Alchemy Lab Cordelia