Marki » B » kwiatowe « Grupy

Harrods Rose Bond No 9 dla kobiet

Harrods Rose Bond No 9 dla kobiet

tuberozowy

Harrods Rose marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Harrods Rose został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak narcyz, tuberoza, róża, drzewo kaszmirowe, ambrette (piżmo ambrowe) i piżmo.

Narcyz Tuberoza Róża Drzewo kaszmirowe Ambrette (piżmo ambrowe) Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harrods Rose by Bond No 9.

Harrods Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Harrods Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Harrods Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harrods Rose marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harrods Rose marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Blumarine Blu Victoria`s Secret Dream Angels Divine Aubusson Aubusson Flore Dorin Un Air de Damas Tubereuse Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Caron Acaciosa Jovan White Musk Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston Lisa Hoffman Tunisian Neroli Lisa Hoffman Madagarcar Orchid Rifat Ozbek Ozbek Daisy Fuentes Dianoche Night