Marki » B » kwiatowo - wodne « Grupy

Hamptons Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Hamptons Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 5
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 2 Miałem: 1 Chcę: 1

główne akordy
cytrusowy
kwiatowy
aromatyczny
drzewny
piżmowy
Zdjęcia
Hamptons Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Hamptons marki Bond No 9 to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hamptons został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rene Morgenthaler. Nutami głowy są kwiat lipy, szałwia, cedr, bergamotka i cytryna; nutami serca są jaśmin, magnolia i róża turecka; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Perfume rating: 3.00 out of 5 with 5 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Kwiat lipy Szałwia Cedr Bergamotka Cytryna

Środkowe Nuty
Jaśmin Magnolia Róża turecka

Dolne Nuty
Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 1
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hamptons by Bond No 9.

Ten zapach przypomina mi...  
Silver Mountain Water
3 nie tak

Advertisement

Hamptons Recenzje Perfum

Argentum
Argentum

Skład na papierze prezentuje się przeciętnie, twórczyni kompozycji znana z tego, że jest nieznana, a marka ceni się wyżej, niż pusta blondi z "Wawki". Co wyszło z tego połączenia? Średnie perfumy, które ZDECYDOWANIE nie są warte swojej ceny. O ile niektóre wypusty tej marki są godne uwagi, to ten zapach można przetestować tylko po to, by wiedzieć, dlaczego nie warto go mieć.
Wieje mainstreamem na kilometr, jest świeży, w początkowych fazach naturalny, ale czy zwykłe perfumy z Rossmana, nie oferują nam tego samego?
Najpierw ciekawe, realne uderzenie świeżości, a po "chwili" (która tutaj trwa godzinę) syntetyczna baza pozbawiona oryginalności..
Przyznam, że otwarcie trafiło w mój gust. Bardzo oryginalne, ciągnące się aż do serco-(pseudo)bazy. Dużo bergamoty i cytryny, całość, pod wpływem innych składników początkowego akordu drapie w nozdrza. Później jest gorzej... Ostatnim, w miarę udanym akcentem Hamptons jest kwaskowata róża - jedno, z moich ulubionych wcieleń tego kwiatu. Cóż mi z tego, jeśli róża gości na skórze tylko przez godzinę?
Moi drodzy, nie za 720zł! Za 720zł, to ja mogę się bawić przez miesiąc, ewentualnie zakupić kilka, genialnych pachnideł, albo sobie zrobić wycieczkę krajoznawczą. Taka cena, za ten przeciętny towar jest wręcz żenująca.
Na koniec, wspomnę o "akordzie" bazowym - Hamptons prezentuje nam "akord nieoryginalności" w najlepszym wydaniu! Jeśli ktoś nie wie, jak pachnie przeciętność w perfumach, niech poczeka godzinkę, aż pozytywne składniki kompozycji ulecą w kosmos. (Pseudo)baza trwa trzy godziny "z kawałkiem". Projekcja dobra, ale tylko przez pierwszą godzinę, później, nie tyle się zmniejsza, co wręcz zanika.

Jul
12
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Hamptons, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Hamptons, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hamptons marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hamptons marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Gabriela Sabatini Ocean Sun Ralph Lauren Polo Sport Woman Ella Mikao Yujin Aqua The Body Shop Aqua Lily Sarantis C-Thru Blue Opal Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Celine Dion Chic Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 4 Daisy Fuentes Dianoche Ocean Prescriptives Potion Oriflame Eclipse Coleen Rooney Coleen X

Advertisement

Popularne marki i zapachy: