Marki » B » kwiatowo - wodne « Grupy

Hamptons Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Hamptons Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Hamptons Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Hamptons marki Bond No 9 to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hamptons został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rene Morgenthaler. Nutami głowy są kwiat lipy, szałwia, cedr, bergamotka i cytryna; nutami serca są jaśmin, magnolia i róża turecka; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Kwiat lipy Szałwia Cedr Bergamotka Cytryna

Jaśmin Magnolia Róża turecka

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hamptons by Bond No 9.

Silver Mountain Water

Hamptons Recenzje Perfum

Argentum
Argentum

Skład na papierze prezentuje się przeciętnie, twórczyni kompozycji znana z tego, że jest nieznana, a marka ceni się wyżej, niż pusta blondi z "Wawki". Co wyszło z tego połączenia? Średnie perfumy, które ZDECYDOWANIE nie są warte swojej ceny. O ile niektóre wypusty tej marki są godne uwagi, to ten zapach można przetestować tylko po to, by wiedzieć, dlaczego nie warto go mieć.
Wieje mainstreamem na kilometr, jest świeży, w początkowych fazach naturalny, ale czy zwykłe perfumy z Rossmana, nie oferują nam tego samego?
Najpierw ciekawe, realne uderzenie świeżości, a po "chwili" (która tutaj trwa godzinę) syntetyczna baza pozbawiona oryginalności..
Przyznam, że otwarcie trafiło w mój gust. Bardzo oryginalne, ciągnące się aż do serco-(pseudo)bazy. Dużo bergamoty i cytryny, całość, pod wpływem innych składników początkowego akordu drapie w nozdrza. Później jest gorzej... Ostatnim, w miarę udanym akcentem Hamptons jest kwaskowata róża - jedno, z moich ulubionych wcieleń tego kwiatu. Cóż mi z tego, jeśli róża gości na skórze tylko przez godzinę?
Moi drodzy, nie za 720zł! Za 720zł, to ja mogę się bawić przez miesiąc, ewentualnie zakupić kilka, genialnych pachnideł, albo sobie zrobić wycieczkę krajoznawczą. Taka cena, za ten przeciętny towar jest wręcz żenująca.
Na koniec, wspomnę o "akordzie" bazowym - Hamptons prezentuje nam "akord nieoryginalności" w najlepszym wydaniu! Jeśli ktoś nie wie, jak pachnie przeciętność w perfumach, niech poczeka godzinkę, aż pozytywne składniki kompozycji ulecą w kosmos. (Pseudo)baza trwa trzy godziny "z kawałkiem". Projekcja dobra, ale tylko przez pierwszą godzinę, później, nie tyle się zmniejsza, co wręcz zanika.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Hamptons, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Hamptons, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hamptons marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hamptons marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Calvin Klein Eternity Summer Davidoff Cool Water Escada Into the Blue Hollister Ryder Adidas Natural Vitality Sarantis C-Thru Blue Opal Jaguar Jaguar Fresh Woman Lumene Kuulas Clean Outdoor Shower Fresh Ebba Los Angeles Miss Ebba Oriflame Eclipse Lucy B Royal Water Lotus and Vanilla Musk