Marki » B » orientalne « Grupy

Fire Island Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Fire Island Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
Fire Island Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fire Island marki Bond No 9 to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fire Island został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Perfumy zawierają takie składniki, jak kardamon, neroli, białe piżmo, tuberoza i paczula.

Kardamon Neroli Białe piżmo Tuberoza Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fire Island by Bond No 9.

Fire Island Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Fire Island, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Fire Island, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fire Island marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fire Island marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Little Black Dress Banana Republic Malachite Laura Mercier Ambre Passion Jacques Fath Fath de Fath Rochas Mystere Avon Today Tomorrow Always Heart Nez a Nez L’Hetre Reve Boadicea the Victorious Explorer Le Labo Labdanum 18 Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Acqua Novara odo-res 73