Marki » B » kwiatowe « Grupy

Fashion Avenue Bond No 9 dla kobiet

Fashion Avenue Bond No 9 dla kobiet

żółtych kwiatów

Fashion Avenue marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fashion Avenue został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Robertet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, ylang-ylang, czarna porzeczka, nuty wodne, nuty zielone, cytrusy, drzewo sandałowe i piżmo kaszmirowe.

Mimoza Ylang-ylang Czarna porzeczka Nuty wodne Nuty zielone Cytrusy Drzewo sandałowe Piżmo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fashion Avenue by Bond No 9.

Fashion Avenue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Fashion Avenue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Fashion Avenue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fashion Avenue marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fashion Avenue marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Mariage Christian Dior Pure Poison Elixir Estée Lauder Beautiful Precious Drops Fragonard Baroque Ralph Lauren Romance Tender Notes Keiko Mecheri Osmanthus O Boticario Floratta in Blue Voluspa Enfleurage Celine Dion Simply Chic Nazareno Gabrielli Nazareno Principessa Beauty Bellocia Bourjois Evasion