Marki » B » kwiatowe « Grupy

Eau de Noho Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Eau de Noho Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

miodowy
wodny

Eau de Noho marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Noho został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Camail. Nutami głowy są mandarynka, kwiat lipy, nuty wodne i nuty zielone; nutami serca są liść fiołka i mimoza; nutami bazy są mech dębowy, ambra, piżmo i drzewo kaszmirowe.

Mandarynka Kwiat lipy Nuty wodne Nuty zielone

Liść fiołka Mimoza

mech dębowy Ambra Piżmo Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Noho by Bond No 9.

Eau de Noho Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Eau de Noho, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Eau de Noho, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Noho marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Noho marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Sergio Tacchini Stile Donna Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir Bath and Body Works White Cherry Blossom Mistral Gardenia Royal Adidas Adidas Woman Active Start Kate Spade Kate Spade Calvin Klein Eternity Summer 2010 Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa Rifat Ozbek Ozbek 1001 La Bouquetiere Iris Du Ciel Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition