Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de New York Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Eau de New York Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

Eau de New York Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de New York Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de New York marki Bond No 9 to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de New York został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vera Vanore. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka, petitgrain, bergamotka, nuty zielone i nuty wodne; nutami serca są cyklamen, lilia, gardenia, bazylia, jaśmin, werbena cytrynowa i neroli; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, wetyweria i białe drewna.

Grejpfrut Mandarynka Petitgrain Bergamotka Nuty zielone Nuty wodne

Cyklamen Lilia Gardenia Bazylia Jaśmin Werbena cytrynowa Neroli

Piżmo Mech dębowy Wetyweria Białe drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de New York by Bond No 9.

Eau de New York Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Eau de New York, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Eau de New York, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de New York marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de New York marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Agatha Ruiz de la Prada Lio Air-Val International Winnie The Pooh Avon Fire Me Up Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Philosophy Amen Fresh Citron de Vigne Azzaro Azzaro Aqua Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Creed Acier Aluminium Memoire Liquide Soleil Liquide Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane Calypso Christiane Celle Homme