Marki » B » orientalno - fougere « Grupy

Cooper Square Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Cooper Square Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

dymny
Cooper Square Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cooper Square marki Bond No 9 to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cooper Square został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są koniak, przyprawy i jagody jałowca; nutami serca są lawenda, paczula, olibanum i mirra; nutami bazy są wetyweria, drzewo kaszmirowe, francuskie labdanum i piżmo.

Koniak Przyprawy Jagody jałowca

Lawenda Paczula Olibanum Mirra

Wetyweria Drzewo kaszmirowe Francuskie labdanum Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cooper Square by Bond No 9.

Cooper Square Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

A niech to koniak trafi

Otwarcie to bardzo silny koniak - pewnie i z drewnianej beczki, tyle tylko, że nijak nie mam wrażenia, że to alkoholowe cudo rodem z Kraju Franków - raczej jakiś zamiennik, taki jakby "mniej wysublimowany". Jałowca niestety brak, przyprawy też koniak trafił. Później dobija mirra, dość płaska niestety, olibaum - też wyprane z przestrzenności - i paczula, także ubożuchna jakaś taka. Jest i lawenda, ale i jej biduli także się nie poszczęściło. Po dłuższym czasie intensywność koniaku opada, a lawendy w otoczeniu wymienionych nut serca wzrasta. Ale nadal "szału ni ma". Co gorsza - gdy do głosu dojdą drewno z wetiwerią - nadal go nie będzie. Wszystko tu jakby koniak trafił i nawet by mi to nic a nic nie przeszkadzało, gdyby on jakiś taki szlachetniejszy był, ciekawie poprzełamywany, multiwymiarowy, a tu nic. Unikatowości kompozycji też nijak nie idzie się dopatrzeć, mimo że spoglądając na cenę i na piękny flakon bardzo bardzo by się chciało.

Cena wysoka, oryginalność niska, parametry użytkowe przeciętne, wrażenia z testów średnie. A niech to...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Cooper Square, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Cooper Square, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cooper Square marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cooper Square marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Nikos Sculpture pour Homme Carolina Herrera 212 Sexy Men Alviero Martini GeoBlack Man La Perla Grigioperla Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Liz Claiborne Mambo for Men Mark Buxton Around Midnight Alexa Lixfeld 003 Bugatti Pureblack Adolfo Dominguez U Black Hombre Jeanne Arthes Ice Breaker