Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Central Park West Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Central Park West Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

żółtych kwiatów
Central Park West Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Central Park West Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Central Park West Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Central Park West marki Bond No 9 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Central Park West został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Nutami głowy są narcyz, ylang-ylang i pieprz; nutami serca są jaśmin, gardenia, kwiat lipy i korzeń irysa; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy, dąb i piżmo.

Narcyz Ylang-ylang Pieprz

Jaśmin Gardenia Kwiat lipy Korzeń irysa

Wetyweria Mech dębowy Dąb Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Central Park West by Bond No 9.

Central Park West Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Gardenia! Olbrzymia, biała, mięsista.
W zasadzie czuję również maślano-kremową tuberozę.

Bardzo ciężki, potężny kwiatowy zapach dla miłośników gatunku - białych kwiatów: słodkich, śmietankowych, "po prostu pysznych".
Oraz osób wymagających dużej projekcji i trwałości.
"Muscle perfume'!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Central Park West, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Central Park West, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Central Park West marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Central Park West marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cacharel Noa Romeo Gigli Romeo Gigli Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Jil Sander Jil Sander Pure Alexander McQueen My Queen Light Mist Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Les Nereides Musc de Samarkand Guepard Espiegle Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Mariella Burani Messages Mario Valentino Eau D'Essence Lulu Beauty Starlet