Marki » B » kwiatowe « Grupy

Central Park South Bond No 9 dla kobiet

Central Park South Bond No 9 dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 3

Central Park South Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia

Central Park South marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Central Park South został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są kwiat grejpfruta i kwiat czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutą bazy jest nuty drzewne.

Kwiat grejpfruta Kwiat czarnej porzeczki

Jaśmin Konwalia

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Central Park South by Bond No 9.

J`adore

Central Park South Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Na mnie też nie ma nut z listy, ale choć większość Bondów jest wg mnie słaba, często niewyobrażalnie sztuczna, niejednokrotnie płaskość zapachu większa niż w mainstreamie, to ten zapach układa się bardzo ładnie, prawdziwie, jak słodkie lilie, a ja zapach lilii uwielbiam.
Ale jak za taka cenę, to średnio warto, bo mainstream oferuje dużo ciekawych pozycji z lilią choćby Cartiery czy Lys Soleia czy mocarne Dkny Gold i Gold Sparkling,
Trwałość tego zapachu bardzo dobra, super mi się go używało w słoneczne, wiosenne dni.

vertigo
vertigo

Nie mogę napisać, że wyczuwam którąkolwiek z podanych nut i pewnie moja opinia na temat kolejnej poznanej kompozycji domu Bond No 9 będzie tendencyjna ;)
Bo, niestety, większość znanych mi zapachów tej marki jest albo mało oryginalna, albo wręcz kopiuje popularne perfumy innych producentów.
Central Park South przypomina mi klasyczne złote J'Adore - EDP. Nieco mniej owocowe i trochę bardziej słodkie. Projekcja bardzo duża, trwałość dobra.
W zasadzie CPS jest też nieco podobne do białokwiatowego Central Park West, tylko bardziej żółtokwiatowe i nieco kwaśniejsze.
I tyle :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Central Park South, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Central Park South, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Central Park South marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Central Park South marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Daliflor Victoria`s Secret Very Sexy Hot Krizia Moods by Krizia Donna Avon Tahitian Holiday Barbie Barbie Aventura Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse Atelier Flou Sloane Rose Calypso Christiane Celle Calypso Violette Pacifica French Lilac Susanne Lang Midnight Orchid 72 Roberto Verino Gold Bouquet TerraNova Gardenia