Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Bryant Park Bond No 9 dla kobiet

Bryant Park Bond No 9 dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

kwaśny
Bryant Park Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia Bryant Park Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia Bryant Park Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia Bryant Park Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia

Bryant Park marki Bond No 9 to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Bryant Park został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są różowy pieprz, rabarbar i konwalia; nutami serca są paczula i róża; nutami bazy są ambra i malina.

Różowy pieprz Rabarbar Konwalia

Paczula Róża

Ambra Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bryant Park by Bond No 9.

Bryant Park Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Bryant Park, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Bryant Park, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bryant Park marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bryant Park marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Avon Occur! Marks and Spencer True Red Tom Ford White Patchouli Pierre Balmain Balmain de Balmain Carthusia Fiori di Capri Animale Instinct d`Animale Mila Schön `80 Miller Harris Terre d'Iris Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Yardley Chique La Bouquetiere Delice Infini