Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Brooklyn Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Brooklyn Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Brooklyn Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Brooklyn marki Bond No 9 to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Brooklyn został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurice Rahme. Nutami głowy są grejpfrut i kardamon; nutami serca są cyprys, geranium, jałowiec i gin; nutami bazy są cedr, skóra i drzewo gwajakowe.

Grejpfrut Kardamon

Cyprys Geranium Jałowiec Gin

Cedr Skóra Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brooklyn by Bond No 9.

Juniper Sling
D&G Anthology L`Amoureux 6
212 Men
Gypsy Water
Olibanum

Brooklyn Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Magiczny zapach! Wchodzę do "centrum dowodzenia pachnącego świata" - f.com, tam pozaznaczane wiele podobieństw, do różnych pachnideł... Wchodzę tutaj - identyczna sprawa, w recenzjach również różności. Moja recenzja też będzie inna, bo według mnie Brooklyn pachnie jałowcem. Są delikatne jagody jałowca, troszkę igieł i żywiczne drewno, całość (na początku) przypomina Juniper Sling, jest tylko kilka haczyków... Juniper Sling są o wiele ciekawsze i naturalniejsze (w swoim pierwszym, popisowym akordzie), ale ich parametry są skandaliczne, z kolei Brooklyn pachną wtórnie, mniej naturalnie, jednak długo i mocno. Z dwojga złego wolę Brooklyn, bo trzymają się mnie sześć godzin, w dodatku całkiem nieźle projektują... Ale umówmy się - arcydziełem nie są. To po prostu dobre perfumy, które przyciągają komplementy i spojrzenia kobiet, stojące ciut wyżej, niż dobry mainstream. Kupiłbym je – jedne z najprzyjemniejszych perfum, jakie poznałem, idealnie nadają się na zapach codzienny, zwłaszcza dla mnie, pachnącego terrorysty, który nie potrafi pójść na kompromis. Tym razem się udało – wiem, że nie roznosiłbym wokół siebie "plejbojowo-adidasowej" aury, zatem przywdziałbym Brooklyn bez żadnego wstydu, czy grymasu.

vertigo
vertigo

Zgadzam się - Brooklyn jest mało oryginalny. Ale bardzo przyjemny, a do tego czuć w nim jakość i wysoką cenę.
Dla mnie to raczej kategoria drzewno-aromatyczna bądź drzewno-zielona.

Cytrusowo-aromatyczny, drzewno-cyprysowy, i bardzo jałowcowy, a jałowiec w perfumach uwielbiam. Dlatego kojarzy mi się z drogą, bardziej cytrusową wersją D&G Anthology: L'Amoureux 6. Jest też trochę podobny do 212 Men, ale bardziej wytrawny. Prosta struktura, nie zmienia się w czasie.
Subtelny w zapachu i projekcji, ale zapadający w pamięć. Wibrujący i energetyczny.
Przyciągający, zachęcający do rozmowy. Nowoczesny.

Jasny i naturalny, kosztowny zapach dzienny na ciepły sezon. Szara eminencja - nie krzyczy, ale szepcze o luksusie i dystansie do siebie i świata. Dla ludzi, którzy noszą zapach dla siebie i tych, z którymi są blisko.

zielona
zielona

Są zapachy, które choć ciekawe i ładne, wydają się bardzo "wtórne". Tak właśnie mam z Brooklyn - wąchałam, miałam, znam już, było.
Takie świeższe Olibanum Profumum Roma zmieszane z Navegarem - bo i w nim, i w Brooklynie dominuje mocny jałowiec, od którego automatycznie chce się szklanki ginu z tonikiem. B. ma też dużo z Elixiru Penhaligon's - ziołową świeżość w otwarciu i mocne słodkawe drewno gwajakowe w bazie.
Ładny, ale niezbyt odkrywczy. Wolę każdy z tych zapachów solo ;]

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Brooklyn, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Brooklyn, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brooklyn marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brooklyn marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Vagabond Prince Enchanted Forest Serge Lutens Chergui Hermes Hermessence Ambre Narguile Serge Lutens Fille en Aiguilles Frapin Terre de Sarment Diptyque Volutes Byredo Pulp Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Serge Lutens Ambre Sultan Escentric Molecules Molecule 01 Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Montale Black Aoud Amouage Amouage Epic Man Givenchy Insense Amouage Amouage Lyric Man Annick Goutal Nuit Etoilee Escentric Molecules Molecule 02 Tom Ford Tobacco Vanille Burberry London for Men