Marki » B » kwiatowe « Grupy

Broadway Nite Bond No 9 dla kobiet

Broadway Nite Bond No 9 dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

aldehydowy

Broadway Nite marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Broadway Nite został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, róża, piżmo, liść fiołka, ambra, cedr, aldehydy, wiciokrzew, irys, heliotrop i fiołek.

Wanilia Róża Piżmo Liść fiołka Ambra Cedr Aldehydy Wiciokrzew Irys Heliotrop Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Broadway Nite by Bond No 9.

Bvlgari Pour Femme

Broadway Nite Recenzje Perfum

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

Kiedy aplikuję Broadway Nite na nadgarstek, dopada mnie uczucie na kształt zdumienia, konsternacji, wręcz przerażenia – to niebywałe jak wiele wspomnień, emocji, wielkich historii i małych opowiastek może zamykać w sobie zapach, jaka to może być potężna broń w walce z czasem i niekiedy zwodniczą pamięcią. Broadway Nite to dla mnie nostalgia, tęsknota za tym co było, mniej lub bardziej ckliwe sentymenty, historia opowiedziana na nowo. Los chciał, że poznałam te perfumy w jednym z najlepszych okresów w moim życiu, takim, który nie ma prawa się już powtórzyć, dlatego właśnie kryją one w sobie tak potężny, niesamowicie emocjonalny ładunek. Pamiętam, że kupiłam próbkę Broadway Nite na początku marca 2010 r. Pamiętam, że oczarowała mnie ich niesamowita zmienność, zaskakująca ewolucja – od chłodnych, świetlistych aldehydów i zimnego, ale przyjemnie jedwabistego fiołka przez kremową miękkość heliotropu i subtelną słodycz wanilii po ciepłą, klasycznie piękną, ambrowo-piżmową bazę, subtelnie przyprószoną lekkim, szlachetnym, irysowym pudrem. Ten niesamowity zapach towarzyszył mi całymi dniami, skrząc się i mieniąc swym wyrafinowanym bogactwem, zachwycając swą zmiennością, imponując niewymuszoną klasą z retro pazurem.
Po ponad pięciu latach rozłąki Broadway Nite trafiły do mnie ponownie. Z radością skropiłam nimi nadgarstek i… nic się nie zmieniło. Nadal jestem zauroczona, a to uczucie potęgowane jest wspomnieniami. Bardzo miłymi wspomnieniami. I szokiem – podróż w czasie jednak jest możliwa (choć w przypadku Broadway Nite dość kosztowna).

vertigo
vertigo

Fiołka niestety nie wyczuwam.
Jest za to róża, intensywna i trochę pudrowa - jak z vintage'owych klasyków.
Róża ta ma nowoczesny pazur mieniący się dwoma przenikającymi się odcieniami: ostrozielonym i cytrynowomydlanym: aldehydy, zielone liście, wiciokrzew.
Dla mnie - nie.
Na pewno należy zwrócić uwagę, jak różny obraz malują 3 obecne tu opinie :) Nie każde perfumy mogą się tym pochwalić.

Sporo soczystego fiołka, dużo pudrowego heliotropu - początek jest pudrowo - szminkowy i przypomina nieco Lipstick Rose Malle - ale nie jest tak syntetyczny.

Byłam zachwycona do momentu, kiedy do zapachu wkroczyła mocno spożywcza wanilia z odrobiną ambry i zrobiło się nudnawo - niestety nuty bazy pojawiają się bardzo szybko i nie pozwalają nacieszyć się tym ślicznym, kwiatowym początkiem. Trwałość bardzo dobra.

Broadway Nite by Bond No 9 3.13 out of 5 based on 9 ratings and 3 user reviews

135.87 USD
Bond No. 9 Midtown Broadway Nite eau de parfum for women 3.3 oz
Bond No. 9 Midtown Broadway Nite eau de parfum for women 3.3 oz
139.00 USD
Broadway Nite Perfume by Bond No. 9, 3.3 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
147.00 USD
StrawberryNET.com
211.50 USD
Bond No. 9 Broadway Nite Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Bond No. 9 Broadway Nite Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Broadway Nite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Broadway Nite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Broadway Nite marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Broadway Nite marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lorenzo Villoresi Teint de Neige Montale Sweet Oriental Dream Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Menard Authent M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Cartier La Panthere Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Estée Lauder Amber Mystique Hermes Elixir des Merveilles Aramis Tuscany Per Donna L`Artisan Parfumeur Drôle de Rose Rochas Byzance Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Frapin 1270 M. Micallef Gaiac By Kilian Sweet Redemption Montana Just Me Bond No 9 West Side Les Parfums de Rosine Majalis Histoires de Parfums 1899 Hemingway