Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bond No. 9 Perfume Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Bond No. 9 Perfume Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Bond No. 9 Perfume Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bond No. 9 Perfume Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bond No. 9 Perfume marki Bond No 9 to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bond No. 9 Perfume został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, fasolka tonka, róża i agar (oud).

Piżmo Fasolka tonka Róża Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bond No. 9 Perfume by Bond No 9.

Bond No. 9 Perfume Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo w arabskich klimatach ale to odpowiada mi bo takie własnie lubię. Jednak bardziej komfortowo czuję się w nich wieczorem. Oud podobnie jak róża może miec wiele odsłona ta jest jedną z nich. Bardzo zdecydowany, konkretny przenoszący do Orientu. Trwałość bardzo dobra, projekcja na długość ramion. Piękny "arab" :-). Bogaty, złoty flakon skrywający taką samą zawartość.

agat1969
agat1969

Potężny zapach, muszę go mieć, zapach na wieczór, w dzień może zabić

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Bond No. 9 Perfume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Bond No. 9 Perfume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bond No. 9 Perfume marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bond No. 9 Perfume marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Profumum Roma Acqua di Sale Frapin 1270 Rochas Alchimie Ramon Monegal Ambra di Luna Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Amouage Ubar Frapin 1697 Serge Lutens Jeux de Peau Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Bond No 9 New Haarlem Serge Lutens La Fille de Berlin Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Prada Infusion d`Homme Amouage The Library Collection Opus V Rasasi Rania M. Micallef Gaiac Escentric Molecules Escentric 02 Profumum Roma Fiori d'Ambra Bond No 9 Chinatown