Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Bleecker Street Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Bleecker Street Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
wodny
Bleecker Street Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bleecker Street Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bleecker Street Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bleecker Street Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bleecker Street marki Bond No 9 to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bleecker Street został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest David Apel. Nutami głowy są liść fiołka, jagoda, tymianek i liść czarnej porzeczki; nutami serca są cedr, jaśmin i cynamon; nutami bazy są mech dębowy, zamsz, paczula, ambra, wanilia i karmel.

Liść fiołka Jagoda Tymianek Liść czarnej porzeczki

Cedr Jaśmin Cynamon

mech dębowy Zamsz Paczula Ambra Wanilia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bleecker Street by Bond No 9.

Amazingreen

Bleecker Street Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Mój pewniak na wiosnę. Dzisiaj jest tak ładnie u mnie w mieście, że tylko Bleecker Street mógł zagrać tak pięknie jak pięknie jest. A ma na czym, czerpie z wielu nut, scenę ma szeroką :] No i zielony jest w pysk jak Stanley Ipkiss po założeniu maski :) Od razu mając go na sobie nabywam kolor Shreka, The Riddel’a czy Grinch’a, promieniując na otoczenie. Patrząc na skład można mieć wrażenie, że to kilka odrębnych perfum. Owoce, kwiaty, zioła, liście, przyprawy, nuty animalne i drzewność. Nic z tych rzeczy, wszystko razem spoczęło w jednej butelce :) a do tego jeszcze w bazie potraktowany gourmandowo! Wygląda na klasycznie ujętą propozycję, dla mnie pełen modern :) Męski modern, konkretny! Na początek trochę jagód. Po nich liść fiołka. On będzie dłużej obecny, ale tego wstępu fiołkowym bym nie nazwał. Dlatego, że na tym etapie już wyczuwam słoność oraz namiastkę szorstkości od innych wchodzących składników, ale taką muskającą aby, nieprzytłaczającą. Swój udział zakreśla przydymiony liść czarnej porzeczki (skojarzenia poszły mi w kierunku Armaniego Pierre de Lune), mech dębowy i pierwszy widok zamszu jak powracającego bociana z wakacji hehee. Nie czuję wszystkiego z piramidy zapachowej, niektóre nuty wydają się być wycofane. Niemniej to o czym wspominam i co udaje mi się rozpoznać – jest bardzo klarowne. Mamy więc świeżość, ale inną niż zazwyczaj, nietypową. Nie pochodzi ona od cytrusów, a od kwiatów opartych na drzewnej głębi. Taka forma przemawia do mnie, bo ja na wiosnę szukam transparentności. Nadal pogrywa fiołek, w drugiej linii i niedługo zaniknie całkowicie. Powoli zaczyna robić się zadziornie. Nie jest to pazur lwa, raczej kota. Ale kto ma/miał kota ten wie, że na nerwie to on i na psa pójdzie ile fabryka dała. To wrażenie idzie od cynamonu, z lekka pieprznego. By utrzymać te wszystkie różnorodne składniki razem, potrzebny był punkt zaczepienia. Coś co je zwiąże. David Apel skorzystał więc z cedru i wraz z nim powstało coś genialnego. To wrażenie deski na której leży roztarty, świeży cynamon. Pod wpływem kuchennego ciepła, jego aromat zaczyna podnosić się do góry. Jak babie lato! :) Jaśminu nie czuję, zbyt sucho tutaj jest, mógłby się jednak dobrze komponować. Może to nawet lepiej, bo jaśmin brudnie i fizjologicznie się potrafi odezwać. Im dłużej zapach mam na sobie, tym bardziej dobudza się zamsz. Tak jakby oprotestował wiosnę i przepowiadał jeszcze powrót zimy. Skojarzenia z metropolią niezbyt do mnie przemówiły. Bardziej to są dalekie przedmieścia, obrzeża miasta. To wciąż Ameryka, ale z domkami jednorodzinnymi, z podwórkiem i garażem. I z chałupką z cedrowych desek postawioną na drzewie, dla dzieciaków ;) taki tam własny pomysł na penthouse. Kevin, ten sam w domu - ucieka do takiej przed rabusiami, co zimę :) I zawsze mu się udaje. Fenomen. A im jest zielono, tak samo jak mi :) Właśnie, ten zapach taki jest, to pewna doza samodzielności. Mamy ochotę na ciasteczko. Jedziemy do lasu, zrywamy jagód. Dodajemy cynamonu, karmelu, wanilii. Przyrządzamy sami, a potem zabieramy wypieki ze sobą do parku na piknik. Szkoda tylko, że o ile wanilia gdzieś tam się przewija bo przełamanie tej zieloności następuje (oj dosyć późno), to karmel już trudno mi odnaleźć. Flakon zielony niczym trawnik, na którym leży rozłożony koc (kolorowy front butelki). Trwałość bardzo solidna, to serce trwa i trwa co mnie jakoś nie zaskoczyło. Kompozycja opiera się na cedrze, liściu fiołka, które wydłużają żywotność kompozycji. Baza rozbudowana, więc też gaśnie długo.

matlak
matlak

Zapach wyjątkowej urody, wieczorowy Aventus, na mojej skórze 15godzinna trwałość ale praktycznie zerowa projekcja...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Bleecker Street, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Bleecker Street, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bleecker Street marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bleecker Street marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Aventus Amouage Interlude Man Olivier Durbano Black Tourmaline Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Tom Ford Tobacco Vanille Bentley Bentley for Men Intense Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Carner Barcelona Rima XI Rasasi La Yuqawam Homme Serge Lutens Fille en Aiguilles Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Tom Ford Tuscan Leather Tom Ford Grey Vetiver Lubin Idole Eau de Parfum Yves Saint Laurent M7 Hermes Terre d'Hermes Serge Lutens Chergui  Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Cartier Declaration