Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Andy Warhol Success is a Job in New York Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Andy Warhol Success is a Job in New York Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Andy Warhol Success is a Job in New York Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Andy Warhol Success is a Job in New York Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Andy Warhol Success is a Job in New York Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Andy Warhol Success is a Job in New York Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Andy Warhol Success is a Job in New York marki Bond No 9 to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Andy Warhol Success is a Job in New York został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są kolendra, kardamon, mandarynka, bergamotka i gałka muszkatołowa; nutami serca są jaśmin, tuberoza, Śliwka, papryczka pimento, róża majowa i irys; nutami bazy są wanilia, paczula i benzoes.

Kolendra Kardamon Mandarynka Bergamotka Gałka muszkatołowa

Jaśmin Tuberoza Śliwka Papryczka pimento Róża majowa Irys

Wanilia Paczula Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Andy Warhol Success is a Job in New York by Bond No 9.

D&G Anthology La Roue de La Fortune 10

Andy Warhol Success is a Job in New York Recenzje Perfum

Szozda
Szozda

Zgadzam się co do linearności i do niewyczuwalności składników. W życiu bym nie powiedziała że jest w nim śliwka czy papryka... Może na ty polega idealne zbilansowanie?
Jest słodki, ale biurowy i bezpieczny. Trochę wanilii, jakiś kwiatek. Taka laska w szarym korpogajerku mogłaby używać do pracy...
Na mnie i projekcja i trwałość jest przyzwoita.
Natomiast zgodzę się że nie jest wart swojej ceny- raczej jej połowy.

vertigo
vertigo

Zgadzam się z recenzją poniżej.
Andy Warhol Success is a Job in New York to zapach prosty w konstrukcji, linearny - nie zmieniający się w czasie i zupełnie nie pasujący do nazwy. Mnogość składników zdecydowanie nie jest wyczuwalna. Ani orientalne, ani przyprawowe.
Zapach jest delikatnie kremowy - kwiatowy akord dosłodzony wanilią. W tle odrobina paczuli.
I to wszystko! Te perfumy kojarzą mi się z zapachem balsamu do ciała jakiejś niedrogiej popularnej marki.
Przyjemny, ale raczej nudny, a przede wszystkim - nie wart swojej ceny. Do tego jest bliskoskórny.

matlak
matlak

Zapach liniowy, praktycznie nie ewoluuje. Głównie wyczuwam jaśmin zaprawiony wanilią... . Pierwsze skojarzenie to jakiś olejek-aromat spożywczy. Za taką cenę wg. mnie napewno nie warto. Trwałość i projekcja powyżej średniej.

Andy Warhol Success is a Job in New York by Bond No 9 4.00 out of 5 based on 11 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Andy Warhol Success is a Job in New York marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Andy Warhol Success is a Job in New York marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Baldessarini Strictly Private Amouage The Library Collection Opus VI Yves Saint Laurent M7 Bond No 9 New York Oud Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Ramon Molvizar Black Cube Parfum d`Empire Ambre Russe M. Micallef Ylang in Gold Frapin Caravelle Epicee Histoires de Parfums Ambre 114 Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Tom Ford Tobacco Vanille Profumum Roma Thundra Nasomatto Absinth Lubin Idole Eau de Parfum Nasomatto Duro Serge Lutens Fumerie Turque Christian Dior Dior Homme Intense Amouage Reflection Man Frapin 1270