Marki » B » « Grupy

Andy Warhol Montauk Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Andy Warhol Montauk Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Andy Warhol Montauk Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Andy Warhol Montauk Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Andy Warhol Montauk marki Bond No 9 to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Andy Warhol Montauk został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Nutami głowy są bergamotka, liść laurowy i jagoda; nutami serca są hiacynt, wiciokrzew i konwalia; nutami bazy są klon, dąb, ambra i drewno z morza.

Bergamotka Liść laurowy Jagoda

Hiacynt Wiciokrzew Konwalia

Klon Dąb Ambra Drewno z morza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Andy Warhol Montauk by Bond No 9.

Andy Warhol Montauk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Andy Warhol Montauk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Andy Warhol Montauk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Andy Warhol Montauk marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Andy Warhol Montauk marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue Shakira Amuleto Joop! Joop! Go Electric Heat Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Homme Victorio & Lucchino Hombre Keiko Mecheri Iris d`Argent Demeter Fragrance Baby Powder Kenzo L'Eau par Kenzo pour Femme Limited Edition L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Novae Plus Real Man Green Bogner Bogner for Man