Marki » B » szyprowe « Grupy

Andy Warhol Lexington Avenue Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Andy Warhol Lexington Avenue Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Andy Warhol Lexington Avenue Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Andy Warhol Lexington Avenue marki Bond No 9 to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Andy Warhol Lexington Avenue został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutami głowy są cyprys, kardamon, anyż gwiazdkowaty i koper włoski; nutami serca są piwonia, korzeń irysa, , migdał i creme brulee; nutami bazy są paczula i drzewo sandałowe.

Cyprys Kardamon Anyż gwiazdkowaty Koper włoski

Piwonia Korzeń irysa Migdał Creme Brulee

Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Andy Warhol Lexington Avenue by Bond No 9.

Mon Parfum Cheri, par Camille

Andy Warhol Lexington Avenue Recenzje Perfum

amanda
amanda

Początek to kardamon z anyżkiem,nieco pózniej cyprys.
Tylko wszystko od pierwszego powąchania przysłonięte jest mocnym pudrowatym korzeniem irysa z czymś jakby oudowatym.
Można pokusić się o trochę cremu brulee.
Reszta totalnie została zamordowana toną pudru,przez ,który ciężko złapać oddech.
No i to wrażenie..jakby zapach zapoconego ciała.

zielona
zielona

No tak, irys w składzie = 99% szans, że mi przenicuje żołądek. Tak też właśnie było: kolejny opudrzony, mdląco słodki irys. Choć nuty głowy dają jeszcze nadzieję [kardamon jest tu bardzo wyczuwalny], to kwiatowo-irysowe serce morduje wszelką szansę na udany związek. Sytuacji nie ratuje nawet gorzkawa paczula czy kadzidełkowe drewno sandałowe. No nie i już.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Andy Warhol Lexington Avenue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Andy Warhol Lexington Avenue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Andy Warhol Lexington Avenue marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Andy Warhol Lexington Avenue marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Profumum Roma Acqua di Sale Frapin 1697 Kinski Kinski M. Micallef Spicy for Him Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Penhaligon`s LP No.9 for Men Boadicea the Victorious Complex Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Bond No 9 New York Oud Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Nasomatto Absinth G. Nejman G.Nejman  Emir Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Profumum Roma Thundra James Heeley Menthe Fraiche Penhaligon`s Juniper Sling Giorgio Armani Attitude Extreme Boadicea the Victorious Regal Bond No 9 Wall Street Ramon Molvizar Black Cube