Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Vetiver Ambrato Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Ambrato Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Vetiver Ambrato Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vetiver Ambrato Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetiver Ambrato marki Bois 1920 to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enzo Galardi. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, petitgrain, goździk (przyprawa), geranium i dzięgiel; nutami serca są paczula, wetyweria, drzewo sandałowe, cedr i lawenda; nutami bazy są tytoń, wanilia, ambra, piżmo, benzoes, francuskie labdanum i galbanum.

Bergamotka Cytryna Petitgrain Goździk (przyprawa) Geranium Dzięgiel

Paczula Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr Lawenda

Tytoń Wanilia Ambra Piżmo Benzoes Francuskie labdanum Galbanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Ambrato by Bois 1920.

Bois du Portugal

Vetiver Ambrato Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Vetiver Ambrato, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Vetiver Ambrato, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Ambrato marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Ambrato marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
FCUK FCUK Him Al-Rehab Nafees Reminiscence 2000 Ans d'Amour Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Montale Royal Aoud Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Rasasi Oudh al Mithali Loriblu Sensual Seduction Man 10 Corso Como 10 Corso Como Dorin Un Air d’Arabie Amber