Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Vetiver Ambrato Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Ambrato Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Ambrato Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vetiver Ambrato Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetiver Ambrato marki Bois 1920 to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetiver Ambrato został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enzo Galardi. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, petitgrain, goździk (przyprawa), geranium i dzięgiel; nutami serca są paczula, wetyweria, drzewo sandałowe, cedr i lawenda; nutami bazy są tytoń, wanilia, ambra, piżmo, benzoes, francuskie labdanum i galbanum.

Bergamotka Cytryna Petitgrain Goździk (przyprawa) Geranium Dzięgiel

Paczula Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr Lawenda

Tytoń Wanilia Ambra Piżmo Benzoes Francuskie labdanum Galbanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Ambrato by Bois 1920.

Bois du Portugal
Vetiver

Vetiver Ambrato Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Vetiver Ambrato, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Vetiver Ambrato, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Ambrato marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Ambrato marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Serge Lutens Vetiver Oriental Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Pierre Cardin Revelation Energy Tauer Perfumes 05 Incense Extreme Helmut Lang Eau de Cologne Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Chevignon Forever Mine for Men Ramon Molvizar Luna Moon Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Loriblu Sensual Seduction Man