Marki » B » szyprowe « Grupy

Vento di Fiori Bois 1920 dla kobiet

Vento di Fiori Bois 1920 dla kobiet

skórzany

Vento di Fiori marki Bois 1920 to szyprowe perfumy dla kobiet. Vento di Fiori został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są sycylijska cytryna, kardamon i estragon; nutami serca są jaśmin, galbanum i paczula; nutami bazy są ambra, mech dębowy i brzoza.

Sycylijska cytryna Kardamon Estragon

Jaśmin Galbanum Paczula

Ambra mech dębowy Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vento di Fiori by Bois 1920.

Vento di Fiori Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Vento di Fiori, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Vento di Fiori, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vento di Fiori marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vento di Fiori marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Jacomo Paradox for Men Guerlain Cherry Blossom Glittering Mauboussin Emotion Divine Catherine Deneuve Deneuve Mark Buxton English Breakfast Guerlain Derby Coty Stetson Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Ralph Lauren Polo Crest Bronnley James Bronnley Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Jeanne Arthes Shanghai Night