Marki » B » szyprowe « Grupy

Vento di Fiori Bois 1920 dla kobiet

Vento di Fiori Bois 1920 dla kobiet

Miałem: 1

Vento di Fiori Bois 1920 dla kobiet Zdjęcia

Vento di Fiori marki Bois 1920 to szyprowe perfumy dla kobiet. Vento di Fiori został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są sycylijska mandarynka i słodka pomarańcza; nutami serca są drzewo różane, różowy pieprz i kolendra; nutami bazy są ambra, paczula i kadzidło.

Sycylijska mandarynka Słodka pomarańcza

Drzewo różane Różowy pieprz Kolendra

Ambra Paczula Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vento di Fiori by Bois 1920.

Vento di Fiori Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Vento di Fiori, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Vento di Fiori, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vento di Fiori marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vento di Fiori marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Guerlain Cherry Blossom Glittering Mauboussin Emotion Divine Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Comme des Garcons H&M Paloma Picasso Mon Parfum Lancome Trophee Kiss Cosmetics Kiss Him Gianfranco Ferre GFF Uomo Amouage The Library Collection Opus I Alviero Martini Urban Safari Man Pierre Cardin Cardin Galimard Seigneur