Marki » B » orientalne « Grupy

Sutra Ylang Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Sutra Ylang Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Sutra Ylang Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sutra Ylang Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sutra Ylang marki Bois 1920 to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enzo Galardi. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, kardamon i liść laurowy; nutami serca są róża, jaśmin, fiołek, lilia i goździk (roślina); nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, benzoes, mech dębowy i ambra.

Bergamotka Cytryna Kardamon Liść laurowy

Róża Jaśmin Fiołek Lilia Goździk (roślina)

Drzewo sandałowe Cedr Benzoes mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sutra Ylang by Bois 1920.

Sutra Ylang Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Sutra Ylang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Sutra Ylang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sutra Ylang marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sutra Ylang marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Thierry Mugler Eau de Star Esprit Esprit Horizon Men Yves Rocher Neonatura Cocoon Jovoy Paris Oriental La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Bath and Body Works Sensual Amber Montale Dewmusk Antonio Banderas Spirit VIP for Men Jessica McClintock Scott McClintock Lucien Lelong Sirocco Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Halston Woman Amber