Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Sushi Imperiale Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Sushi Imperiale Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
lekko korzenny
Sushi Imperiale Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sushi Imperiale Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sushi Imperiale marki Bois 1920 to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Sushi Imperiale został wydany w 1920 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enzo Galardi. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i cytryna; nutami serca są pieprz, gałka muszkatołowa, jaśmin, róża, anyż gwiazdkowaty i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, paczula, fasolka tonka i madagaskarska wanilia.

Bergamotka Mandarynka Cytryna

Pieprz Gałka muszkatołowa Jaśmin Róża Anyż gwiazdkowaty Cynamon

Drzewo sandałowe Wetyweria Paczula Fasolka tonka Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sushi Imperiale by Bois 1920.

Sushi Imperiale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Sushi Imperiale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Sushi Imperiale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sushi Imperiale marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sushi Imperiale marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Nu Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey Krizia My Africa Tommy Bahama Tommy Bahama Men Montana Just Me Lalique Lalique Pour Homme Equus Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation L`Erbolario Meharees Giorgio Armani Attitude Extreme Antonio Banderas The Secret Swiss Arabian Fadeitak