Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Sandalo e The Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Sandalo e The Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Sandalo e The Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sandalo e The Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sandalo e The marki Bois 1920 to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enzo Galardi. Nutami głowy są herbata, kminek, cytryna, pomarańcza, rozmaryn i lawenda; nutami serca są róża, jaśmin, geranium, cedr, paczula i hiacynt; nutami bazy są mirra, tytoń i drzewo sandałowe.

Herbata Kminek Cytryna Pomarańcza Rozmaryn Lawenda

Róża Jaśmin Geranium Cedr Paczula Hiacynt

Mirra Tytoń Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalo e The by Bois 1920.

Sandalo e The Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Sandalo e The, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Sandalo e The, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalo e The marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalo e The marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Liz Claiborne Curve Kicks for Men Lalique Encre Noire Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Police Freedom Banana Republic Cordovan Aveda Yatra Voluspa Linden Blond Tabac Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010 D.S. & Durga Vetyver Miller et Bertaux Spiritus / Land #2 Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne Black Phoenix Alchemy Lab Yurei