Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Real Patchouly Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Real Patchouly Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 1

Real Patchouly Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Real Patchouly Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Real Patchouly marki Bois 1920 to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enzo Galardi. Nutami głowy są cytryna, mandarynka, nasiona selera, kminek, cedr, tymianek i dzięgiel; nutami serca są paczula, drzewo sandałowe, eukaliptus i francuskie labdanum; nutami bazy są tytoń, wanilia, benzoes, piżmo i ambra.

Cytryna Mandarynka Nasiona selera Kminek Cedr Tymianek Dzięgiel

Paczula Drzewo sandałowe Eukaliptus Francuskie labdanum

Tytoń Wanilia Benzoes Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Real Patchouly by Bois 1920.

Real Patchouly Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Bardzo mi się podobały, być może nawet wciąż je nieco adoruję, ale czuję, że długo o nich myśleć nie będę, mimo ich popisowego pierwszego wrażenia, bowiem znamienną cechą Real Patchouli (dla mnie jest to jednocześnie jedyna zaleta) jest ich otwarcie.
Powitała mnie mieszanka kropli nasercowych i żołądkowych; podany tutaj tymianek, eukaliptus, szczypta kminku, nasiona selera i piołun, a ja dodałbym jeszcze walerianę, miętę i nieco rozmarynu. Cedr tylko, jeśli miałby to być olejek z igliwia.
Taka typowa mieszanka ziołowa, do której natychmiast zapałało moje serce, bo takie walerianowo-kamforowe akordy to moja miłość wypływająca z faktu, że od dziecka, ze względu na moją podatność na stres, jestem użytkownikiem nalewek z kozłka i przez to pokochałem mimochodem jego zapach.
Rychło kończy się ten moment.
Wybucha słodycz wanilii, akordu ambry, labdanum i benzoesu. Wylewa się puchowe białe piżmo. Przejściowo tytoń..
Paczula również się pojawia, a à la kminowe nasiona selera i sandałowiec podkreślają jej piaskowy typ, który zawarto tutaj. Faza przejściowa, ta pomiędzy aptecznością a słodyczą, jest dla mnie 'fazą koniakową'. Po pewnym momencie piaskowa paczula słabnie i rezultatem jest piżmowo-waniliowo-słodka baza z ziołowym nalotem, takim jakby Ambre Sultan. Na tym się (i na paczuli) mniej więcej kończy Real Patchouli. Ze smutkiem stwierdzam, że jest to Not Completely Patchouli. Piaskowa paczula i apteczne nuty nie wystarczają, gdy rzuci się je na sztampową i strasznie nudną bazę. Nie mam w sobie litości dla szablonów. :C
Na początku było miło, ale po dłuższej znajomości..
Żegnaj...

Real Patchouly by Bois 1920 3.40 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Real Patchouly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Real Patchouly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Real Patchouly marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Real Patchouly marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Full Incense Guerlain Samsara Eau de Parfum Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Etat Libre d`Orange Fat Electrician Christian Dior Dune Lubin Idole Eau de Parfum Memo Shams Oud Robert Piguet Futur Amouage Fate for Men Revlon Ciara Atelier Cologne Gold Leather Annick Goutal Mandragore Salvador Dali Salvador Dali Lolita Lempicka Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit Rouge Bunny Rouge Embers Montale Dark Aoud Gres Cabochard Michal Szulc Sale Perfume 01 L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Chanel Bois des Iles