Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Come la Luna Bois 1920 dla kobiet

Come la Luna Bois 1920 dla kobiet

lekko korzenny

Come la Luna marki Bois 1920 to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Come la Luna został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, słodka pomarańcza i cytryna; nutami serca są kolendra, różowy pieprz i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są ambra, paczula, kadzidło i cedr.

Mandarynka Słodka pomarańcza Cytryna

Kolendra Różowy pieprz Brazylijskie drzewo różane

Ambra Paczula Kadzidło Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Come la Luna by Bois 1920.

Come la Luna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Come la Luna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Come la Luna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Come la Luna marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Come la Luna marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Cacharel Amor pour Homme Hugo Boss Boss Bottled Guerlain Vetiver Extreme Al-Rehab Abeer Al Sharq Ralph Lauren Polo Double Black L`Artisan Parfumeur Dzongkha Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Pierre Cardin Emotion for Men Estée Lauder Brasil Dream for Him Corine de Farme L'Homme Aramis Impeccable Alfred Dunhill Dunhill for Men