Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Come la Luna Bois 1920 dla kobiet

Come la Luna Bois 1920 dla kobiet

Come la Luna Bois 1920 dla kobiet Zdjęcia

Come la Luna marki Bois 1920 to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Come la Luna został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są sycylijska cytryna, estragon i kardamon; nutami serca są jaśmin, galbanum i paczula; nutami bazy są ambra, mech dębowy i brzoza.

Sycylijska cytryna Estragon Kardamon

Jaśmin Galbanum Paczula

Ambra Mech dębowy Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Come la Luna by Bois 1920.

Come la Luna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Come la Luna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Come la Luna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Come la Luna marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Come la Luna marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Lancome Miracle Homme Baldessarini Del Mar Baldessarini Yohji Yamamoto Yohji Homme Guerlain Vetiver Extreme Karl Lagerfeld Lagerfeld Men Diptyque L'Eau Trois Olivier Durbano Amethyst Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Jo Malone Black Vetyver Cafe Cuba Paris Cuba Blue Mazzolari Patchouli Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli