Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Classic 1920 Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Classic 1920 Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Classic 1920 Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Classic 1920 Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Classic 1920 marki Bois 1920 to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Classic 1920 został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enzo Galardi. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, gałka muszkatołowa, jałowiec, bazylia i papryka; nutami serca są róża, jaśmin, osmantus, cedr, morela i lawenda; nutami bazy są ambra, wetyweria, drzewo sandałowe, piżmo, tytoń i kminek.

Bergamotka Cytryna Gałka muszkatołowa Jałowiec Bazylia Papryka

Róża Jaśmin Osmantus Cedr Morela Lawenda

Ambra Wetyweria Drzewo sandałowe Piżmo Tytoń Kminek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classic 1920 by Bois 1920.

Classic 1920 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Classic 1920, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Classic 1920, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classic 1920 marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classic 1920 marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Saint Laurent Nu Alexander McQueen Kingdom Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Intense The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil Parfumerie Generale PG21 Felanilla Coty Dark Vanilla Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition Calvin Klein ck IN2U Heat Him La Maison de la Vanille Moai UNTITLED UNTITLED No. 1 by Yosh Han