Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Agrumi Amari di Sicilia Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Agrumi Amari di Sicilia Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Agrumi Amari di Sicilia Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Agrumi Amari di Sicilia Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Agrumi Amari di Sicilia marki Bois 1920 to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enzo Galardi. Nutami głowy są grejpfrut, pomarańcza, cytryna, mandarynka, petitgrain i kminek; nutami serca są jaśmin, paczula, lima, lawenda, czarna porzeczka i drzewo sandałowe; nutą bazy jest piżmo.

Grejpfrut Pomarańcza Cytryna Mandarynka Petitgrain Kminek

Jaśmin Paczula Lima Lawenda Czarna porzeczka Drzewo sandałowe

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agrumi Amari di Sicilia by Bois 1920.

Agrumi Amari di Sicilia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agrumi Amari di Sicilia marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agrumi Amari di Sicilia marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Miracle Homme L'Aquatonic Annick Goutal Eau du Sud Ayala Moriel Arsenal Esteban Fraicheur Andalouse Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Fragonard Les Naturelles: Verveine Roger & Gallet The Vert Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Caron Alpona Manchester Manchester Cologne Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 6 Keiko Mecheri Tarifa