Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aethereus Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Aethereus Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

kokosowy
tuberozowy

Aethereus marki Bois 1920 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Aethereus został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kokos, mimoza, bergamotka, cytryna, pomarańcza, litsea cubeba i bambus; nutami serca są tuberoza, geranium, róża, ylang-ylang i gorzka pomarańcza; nutami bazy są cedr, balsam peruwiański, fasolka tonka i wanilia.

Kokos Mimoza Bergamotka Cytryna Pomarańcza Litsea cubeba Bambus

Tuberoza Geranium Róża Ylang-ylang Gorzka pomarańcza

Cedr Balsam peruwiański Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aethereus by Bois 1920.

Aethereus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Aethereus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Aethereus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aethereus marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aethereus marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Pino Silvestre Pino Blue Jette Joop Jette Heartbeat Jil Sander Jil Sander Pure Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Louis Feraud Parfum des Sens Anna Sui Live Your Dream Christopher Joseph Christopher Joseph Rasasi Abeer Byblos Cielo Juliette Has A Gun Not A Perfume