Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aethereus Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

Aethereus Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

kokosowy

Aethereus marki Bois 1920 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Aethereus został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kokos, mimoza, bergamotka, cytryna, pomarańcza, litsea cubeba i bambus; nutami serca są tuberoza, geranium, róża, ylang-ylang i gorzka pomarańcza; nutami bazy są cedr, balsam peruwiański, fasolka tonka i wanilia.

Kokos Mimoza Bergamotka Cytryna Pomarańcza Litsea cubeba Bambus

Tuberoza Geranium Róża Ylang-ylang Gorzka pomarańcza

Cedr Balsam peruwiański Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aethereus by Bois 1920.

Aethereus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 Aethereus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 Aethereus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aethereus marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aethereus marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Jennifer Lopez Deseo Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Michael Kors Michael Paul Smith Sunshine Edition for Women Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Max Mara Kashmina Touch Lorenzo Villoresi Musk Kylie Minogue Couture Le Labo Aldehyde 44 Dallas Amway Ancestry