Marki » B » drzewno - szyprowe « Grupy

1920 Extreme Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

1920 Extreme Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
1920 Extreme Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 1920 Extreme Bois 1920 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

1920 Extreme marki Bois 1920 to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 1920 Extreme został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enzo Galardi. Nutami głowy są bergamotka, szałwia i lawenda; nutami serca są jaśmin i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Szałwia Lawenda

Jaśmin Geranium

Drzewo sandałowe Cedr Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1920 Extreme by Bois 1920.

Aqua Allegoria Pamplelune

1920 Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bois 1920 1920 Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bois 1920 1920 Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1920 Extreme marki Bois 1920. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1920 Extreme marki Bois 1920 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Christian Dior Bois D`argent Montana Montana Homme Coty Stetson Fresh Ormonde Jayne Isfarkand Alain Delon Le Temps D`Aimer Coty Stetson Country Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Patchouli Tom Ford Arabian Wood Anya`s Garden Kaffir Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Odin 03 Century Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver