Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sonia Bogner Now Bogner dla kobiet

Sonia Bogner Now Bogner dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Sonia Bogner Now Bogner dla kobiet Zdjęcia

Sonia Bogner Now marki Bogner to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sonia Bogner Now został wydany w 1991 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe i ambra.

Nuty kwiatowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sonia Bogner Now by Bogner.

Sonia Bogner Now Recenzje Perfum

Sonia Bogner Now by Bogner 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bogner Sonia Bogner Now, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bogner Sonia Bogner Now, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sonia Bogner Now marki Bogner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sonia Bogner Now marki Bogner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Alexander McQueen My Queen L`Occitane en Provence Notre Flore Neroli Ulric de Varens So Varens Slava Zaitsev Nikita Kanabeach Kanabeach Femme Amouage Amouage Epic Woman Montana Parfum de Femme Rasasi Al Taif Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition Ulric de Varens Varens & Moi L'Amour Jeanne Arthes Love Generation Rock