Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bogner for Woman Bogner dla kobiet

Bogner for Woman Bogner dla kobiet

Bogner for Woman marki Bogner to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bogner for Woman został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka i czerwone jabłko; nutami serca są hiacynt i ylang-ylang; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Mandarynka Czarna porzeczka Czerwone jabłko

Hiacynt Ylang-ylang

Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bogner for Woman by Bogner.

Bogner for Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bogner Bogner for Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bogner Bogner for Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bogner for Woman marki Bogner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bogner for Woman marki Bogner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Chaumet Chaumet L'eau Ralph Lauren Romance Givenchy Jardin d'Interdit Miss Sixty Miss Sixty Flower Power Gai Mattiolo Gai Mattiolo Laura Biagiotti Venezia Pastello Oriflame After Hours Banana Republic Republic of Women Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Hanae Mori Hanae Mori N01