Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bogner Wood Women Bogner dla kobiet

Bogner Wood Women Bogner dla kobiet

migdałowy

Bogner Wood Women marki Bogner to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Bogner Wood Women został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Evelyne Boulanger. Nutami głowy są migdał i cynamon; nutami serca są irys, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, cedr i białe piżmo.

Migdał Cynamon

Irys Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Wanilia Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bogner Wood Women by Bogner.

Bogner Wood Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bogner Bogner Wood Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bogner Bogner Wood Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bogner Wood Women marki Bogner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bogner Wood Women marki Bogner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Viktor&Rolf Flowerbomb Sean John Unforgivable Women Joop! Joop! Le Bain Guerlain Mahora L`Erbolario Tiare Etro Heliotrope Yves Rocher Ispahan Remy Latour Lune d`Ete Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Natori Natori Des Filles a la Vanille Ambre Chinoise