Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bogner Woman No.1 Summer Edition Bogner dla kobiet

Bogner Woman No.1 Summer Edition Bogner dla kobiet

Mam: 1

Bogner Woman No.1 Summer Edition Bogner dla kobiet Zdjęcia Bogner Woman No.1 Summer Edition Bogner dla kobiet Zdjęcia

Bogner Woman No.1 Summer Edition marki Bogner to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bogner Woman No.1 Summer Edition został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, zielone jabłko i brzoskwinia; nutami serca są piwonia i cedr; nutami bazy są ambra, wanilia i białe piżmo.

Czarna porzeczka Zielone Jabłko Brzoskwinia

Piwonia Cedr

Ambra Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bogner Woman No.1 Summer Edition by Bogner.

Bogner Woman No.1 Summer Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bogner Bogner Woman No.1 Summer Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bogner Bogner Woman No.1 Summer Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bogner Woman No.1 Summer Edition marki Bogner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bogner Woman No.1 Summer Edition marki Bogner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Summer Estée Lauder Pleasures Exotic Naomi Campbell Eternal Beauty Guerlain Shiny Cherry Blossom L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) Fragonard Juste un Baiser Flirt! Flirtatious Alain Delon Lyra 2 Oilily Lucky Girl Anya`s Garden River Cali, prev. Riverside Corine de Farme Hannah Montana Galimard A Contre Jour