Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bogner Woman No.1 Summer Edition Bogner dla kobiet

Bogner Woman No.1 Summer Edition Bogner dla kobiet

Mam: 1

Bogner Woman No.1 Summer Edition Bogner dla kobiet Zdjęcia Bogner Woman No.1 Summer Edition Bogner dla kobiet Zdjęcia

Bogner Woman No.1 Summer Edition marki Bogner to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bogner Woman No.1 Summer Edition został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, zielone jabłko i brzoskwinia; nutami serca są piwonia i cedr; nutami bazy są ambra, wanilia i białe piżmo.

Czarna porzeczka Zielone Jabłko Brzoskwinia

Piwonia Cedr

Ambra Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bogner Woman No.1 Summer Edition by Bogner.

Bogner Woman No.1 Summer Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bogner Bogner Woman No.1 Summer Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bogner Bogner Woman No.1 Summer Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bogner Woman No.1 Summer Edition marki Bogner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bogner Woman No.1 Summer Edition marki Bogner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Princesse Marina De Bourbon Mon Bouquet Keiko Mecheri Passiflora Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Etat Libre d`Orange Bendelirious Jessica McClintock Silk Ribbons Krizia Fiori di Krizia Amway Sun Dapples LR Beauty Queen