Marki » B » orientalno - fougere « Grupy

10 Not for Long Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

10 Not for Long Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

10 Not for Long marki Body Conjure to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, 10 Not for Long został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Greg Wharton. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, marokański cedr, jagody jałowca, lawenda, labdanum, szałwia, fasolka tonka i liść fiołka.

Bergamotka Marokański cedr Jagody jałowca Lawenda Labdanum Szałwia Fasolka tonka Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 10 Not for Long by Body Conjure.

10 Not for Long Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Body Conjure 10 Not for Long, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Body Conjure 10 Not for Long, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 10 Not for Long marki Body Conjure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 10 Not for Long marki Body Conjure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Lancome Hypnôse Homme Iceberg Iceberg Effusion Man Jean Paul Gaultier Le Male Scuba Diver Joop! Wolfgang Joop Otto Kern Signature Men Elizabeth Arden Arden Men Sandalwood Alain Delon Ad Alain Delon Plus Alain Delon Ad Alain Delon Classic Jo Malone Amber & Lavender Amouage The Library Collection Opus II En Voyage Perfumes Poete de Carmel