Marki » B » kwiatowe « Grupy

08 Still Smell Her Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

08 Still Smell Her Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

08 Still Smell Her marki Body Conjure to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, 08 Still Smell Her został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Greg Wharton. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambrette (piżmo ambrowe), lawenda, lima, marokańska róża, fasolka tonka i wanilia.

Ambrette (piżmo ambrowe) Lawenda Lima Marokańska róża Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 08 Still Smell Her by Body Conjure.

08 Still Smell Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Body Conjure 08 Still Smell Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Body Conjure 08 Still Smell Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 08 Still Smell Her marki Body Conjure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 08 Still Smell Her marki Body Conjure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Too Faced Love Hangover Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete Oriflame Radiant Lights Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Ulric de Varens Varens Original Borneo Dream Diptyque Do Son L`Occitane en Provence Peony Calvin Klein Beauty Liz Claiborne Lucky You Caron Violette Precieuse