Marki » B » kwiatowe « Grupy

08 Still Smell Her Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

08 Still Smell Her Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

08 Still Smell Her marki Body Conjure to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, 08 Still Smell Her został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Greg Wharton. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambrette (piżmo ambrowe), lawenda, lima, marokańska róża, fasolka tonka i wanilia.

Ambrette (piżmo ambrowe) Lawenda Lima Marokańska róża Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 08 Still Smell Her by Body Conjure.

08 Still Smell Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Body Conjure 08 Still Smell Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Body Conjure 08 Still Smell Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 08 Still Smell Her marki Body Conjure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 08 Still Smell Her marki Body Conjure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Rose & Reine Guerlain Lights Of Champs-Elysees Victoria`s Secret Very Sexy for Her 2 Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Adrienne Vittadini Venezia Fabi Fabi Per Lei Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Floris Tuberose L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Maitre Parfumeur et Gantier Jasmin Romane Ever Classic