Marki » B » kwiatowe « Grupy

08 Still Smell Her Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

08 Still Smell Her Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

08 Still Smell Her marki Body Conjure to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, 08 Still Smell Her został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Greg Wharton. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambrette (piżmo ambrowe), lawenda, lima, marokańska róża, fasolka tonka i wanilia.

Ambrette (piżmo ambrowe) Lawenda Lima Marokańska róża Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 08 Still Smell Her by Body Conjure.

08 Still Smell Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Body Conjure 08 Still Smell Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Body Conjure 08 Still Smell Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 08 Still Smell Her marki Body Conjure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 08 Still Smell Her marki Body Conjure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne XS Pour Elle Agatha Ruiz de la Prada Imagina Avon Pur Blanca Pierre Cardin Tristan Nina Ricci L`Air du Temps Noel Nautica My Voyage Clinique Clinique Happy Summer Spray Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia Mazzolari Zagara Marilyn Miglin Four White Flowers Oscar de la Renta Oscar Latin Light