Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

04 Hidden Promises Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

04 Hidden Promises Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

04 Hidden Promises marki Body Conjure to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, 04 Hidden Promises został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Greg Wharton. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, geranium, jaśmin wielkolistny, sycylijska cytryna, pomarańcza, brzoskwinia, marokańska róża, drzewo sandałowe, fasolka tonka i indyjska wanilia.

Bergamotka Geranium Jaśmin wielkolistny Sycylijska cytryna Pomarańcza Brzoskwinia Marokańska róża Drzewo sandałowe Fasolka tonka Indyjska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 04 Hidden Promises by Body Conjure.

04 Hidden Promises Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Body Conjure 04 Hidden Promises, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Body Conjure 04 Hidden Promises, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 04 Hidden Promises marki Body Conjure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 04 Hidden Promises marki Body Conjure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Ralph Lauren Pure Turquoise Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Avon Occur! Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Molinard Une Histoire de Chypre Caron Lady Caron Sisley Sisley Eau de 2 Versace VE Weil Secret De Venus Jessica Simpson Fancy Nights Yves Rocher Diamella Giorgio Valenti Rose Noire