Marki » B » aromatyczne « Grupy

02 Like His Body Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

02 Like His Body Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

02 Like His Body marki Body Conjure to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, 02 Like His Body został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Greg Wharton. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, czarny pieprz, kolendra, mech dębowy, liść indonezyjskiej paczuli i liść fiołka.

Bergamotka Czarny pieprz Kolendra mech dębowy Liść indonezyjskiej paczuli Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 02 Like His Body by Body Conjure.

02 Like His Body Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Body Conjure 02 Like His Body, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Body Conjure 02 Like His Body, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 02 Like His Body marki Body Conjure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 02 Like His Body marki Body Conjure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Puma Puma I`m Going Man Avon Individual Blue for Him Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Cattier Eau de Provence Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Maitre Parfumeur et Gantier Baime Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance Roger & Gallet L`Homme Azzaro Azzaro Aqua Verde Michel Germain Tattoo Solinotes Coco